Děkuji Míše za pomoc při dosažení mých úspěchů v letošní sezoně v tenise, protože bez ní bych jich nemohl nikdy dosáhnout, jelikož bych ani neudržel raketu v ruce! Díky Míšo!!!

Petr Makrlíkmedailista z MČR, 2x vícemistr AMČR, 1. muž východních čech, prvoligový hráč, 30ti násobný přeborník vých. čech, 36 v Evropě do 18ti let, hráč týmu TC Blauweis Schwetzingen v 2. Bundeslize

Ať už aktivně více, či méně něco děláte a máte nějaké problémy, mohu vám všem jedině doporučit, pečujte o své tělo a vyhledejte pomoc Míši Hrdličkové. Já jí vyhledal a udělal jsem to nejlepší pro své tělo, co jsem udělat mohl. Jsem velmi spokojený s její prací a zkušenostmi a vše se odráží na mé výkonnosti.

Petr MarekStrongman, powerlifter, vítěz strongman Grand Prix U105 kg 2015

Díky Míše jsme během 3 měsíců a jí navrženému pravidelnému cvičení téměř odbourali nohy do X u 6 leté dcery, které ortopedka "řešila" 2 roky bez výsledku. Super přístup a komplexní pohled na věc. Určitě doporučuji !!!

Lenkamaminka

Mám za sebou několik návštěv u Michaely Hrdličkové a každá z nich naplnila mé očekávání. Trefná diagnostika, sportovní masáž a odborné provedení kinesiotapingu jsou důvody, proč se v případě potřeby obrátím opět na ni. Doporučuji těm, kteří nechtějí plýtvat časem a penězi a mají zájem o dobrou investici do vlastního zdraví.

Lukášhráč amerického fotbalu

Tahle slečna je naprostá kouzelnice! Přesně ví, co dělá a od toho se odráží výsledky! Dala mě dohromady, i když lékaři mi pro sport dali jasnou stopku.Díky ní mohu i nadále dělat to, co miluji a za to ji patří neuvěřitelné poděkování 🙂 To, že je neuvěřitelně pozitivní člověk, který vás nakazí svoji dobrou náladou už je jen třešnička na dortu 🙂 Dávám 10 palců z 10 a nikdy bych už neměnila.

Nikolainstruktorka fitness forem, majitelka sportovního centra

Nenechte se strhnout reklamami, na lepení tejpů je potřeba odborných znalostí- ještě se nestalo, že by mi nepomohly. Ještě jednou díky a maximální spokojenost !!!

Vladimírcyklista

Znovu musím zopakovat, že Míša Hrdličková je naprosto excelentní terapeutka. Vzhledem k mému věku už mě bolí prakticky všechno, Míša mi pomohla s rozklíčováním. Při svalovém testu zjistila, že některé svaly vůbec nedokážu zapojit a poradila mi cviky, které fakt fungují. A navíc mě vždycky umělecky zatejpuje tak, že mi každý závidí a tejpy mi vydržely celý týden bajkování v Rumunsku. A v masérně je tak příjemně, že většinou usnu a nechci odejít.

Drahomírajogínka, sportovkyně

Miu a její masérnu jsem začal navštěvovat před nedávnem a vždy jsem byl spokojen, chodil jsem k doktorce, která mě při každém zranění radila, mazat mastí a klid, nikdy jsem v klidu nevydržel, ale vždy to po nějakém čase přešlo, až při posledním zranění bolest né a né ustoupit, tak jsem zkusil Miu a úžasně mě pomohla, od té doby se vždy rád vrátím. Nemůžu jinak,než jen vychválit do nebes a doporučit 😉

Ondřej

Obrovský progres, který jsem díky této slečně pocítil. Z nuly na sto. Stala se terapeutem i přítelem, díky kterému jsem se znovu dostal zpět do svého těla. Děkuji, jsem dlužníkem.

Václavhobby sportovec

Skvělá práce,ochota vyjít vstříc....a k tomu spousta dobrých rad a tipů.....navíc velice milá slečna....Děkujem,děkujem,děkujem !!! 🙂

Veronika a Pavel

K Míše jsem se vydala se zablokovaným krkem a bolavou kyčlí. A byla to správná volba. Nejen, že mi uvolnila krk a spoustu dalších svalů, které už prosily o pomoc, ale přišla i na to, že mám už nějakou dobu zablokovaná žebra (a já si říkala, že se mi nějak špatně dýchá 😀 - žebra odblokována a já odcházela jako znovuzrozená. Míšo, díky moc a přeju spoustu dalších spokojených klientů.

Verča

Velká spokojenost se zlatýma Míšinýma ručkama, ať uz při prevenci bolesti nebo při řešení akutniho problému Vždycky vím, za kým zajít .

Jana