REKONDIČNÍ MASÁŽE A NÁPRAVA POHYBOVÝCH STEREOTYPŮ

V tom to odvětví, které je mou každodenní  náplní, se snažím o to, aby lidé, kteří za mnou přijdou pro ošetření, zjištění příčiny bolesti, či nějakou preventivní radu, odcházeli maximálně spokojeni. K tomu mi pomáhají zkušenosti  a metody ošetření z různých vzdělávacích institucí. 

KINESIOTAPING

Je původem japonská metoda využívaná hojně ve fyzioterapii, ovlivňující podkoží a všechny jeho vrstvy s následkem nápravy muskuloskeletárního systému, nervů, lymfy i vnitřních orgánů.  Funguje na principu podráždění kožních receptorů, následkem čehož se zvýší aktivita v dané tkáni a umocňuje se regenerace.  Přepětí pásky se liší v závislosti na konkrétní aplikaci. Pomocí tejpování se dají řešit např. bolesti kloubů, šlach, svalů, úrazy, pooperační stavy, otoky, jizvy, vadné držení těla, bolesti zad, plochonoží, koliky, poruchy trávení, bolestivá menstruace.

MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ

Je speciální hmatová technika zaměřená na ovlivnění lymfatického systému podkoží za účelem jeho pročištění. Jde o zcela odlišnou techniku oproti klasické masáži. Provádí se téměř žádným tlakem, speciálními hmaty a směřuje odtok lymfy ke sběrným uzlinám. Cirkulace lymfy má zásadní význam v utváření a udržování stálého a zdravého vnitřního prostředí organismu. Pomocí lymfodrenáže se dá pomoci při potížích s imunitou, častých onemocněních, detoxikaci, poúrazových stavech, bolestech hlavy, otocích končetin, hormonální léčbě, jako prevence žilních problémů, základní péče u zeštíhlovacích procesů, celulitidy, únavy, zhoršené regeneraci u sportovců.

Kineziotaping, Lymfotaping
dle rozsahu pásky od
Diagnostika, náprava pohybového aparátu a rekondiční masáž
hod
Manuální lymfodrenáž
hod
  • STORNO PODMÍNKY

Pokud se nemůžete dostavit v dohodnutém termínu, informujte mě prosím o tom nejpozději do 24 hodin předem, vyhnete se tak storno poplatku, který je ve výši ceny objednané procedury. V případě voucheru, poukaz propadá. Můžete však za sebe poslat náhradníka, jen poprosím o informování předem. Poplatek nebude účtován pouze na základě nenadálých zdravotních komplikací.

Díky za pochopení.